Başarılı bir ameliyat daha…

Vajinoplasti, Labioplasti ve Perineoplasti

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr.Yelda Doğan, Genital Bölge Estetiği operasyonlarında iddiasını ve başarısın sürdürüyor.

10 Haziran 2019 Pazartesi günü bir hastasına başarılı Vajinoplasti, Labioplasti ve Perineoplasti operasyonu gerçekleştirdi…

10 Haziran 2019/Antalya

Cinsel Bölge Estetiği Ameliyatı

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr.Yelda Doğan,  ekibi ile birlikte  bugün Lara Anadolu Hastanesinde başarılı bir  Cinsel Bölge Estetiği ameliyatı  daha gerçekleştirdi.

16 Nisan 2019

cinsel bölge estetiği


Vajinoplasti, Perinoplasti ve Labioplasti  operasyonları 

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr.Yelda Doğan,  ekibi ile birlikte  başarılı bir ameliyat daha gerçekleştirdi.

Bugüne kadar bir arada gerçekleştirdiği Vajinoplasti, Perinoplasti ve Labioplasti  operasyonları  hakkında bilgi veren Op.Dr.Yelda Doğan , en sık yapılan genital estetik ameliyatlardan birinin  vajinoplasti olduğuna vurgu yaptı.

Vajinoplastinin  hem vajinal kanalı daraltan hem de dokularını sıkılaştıran bir estetik cerrahi uygulama olduğunu belirten Op.Dr.Yelda Doğan,    Labioplasti ise  kadın genital organının iç dudaklarındaki ( labium minus ) doğuştan veya çoklu doğumların travmasına bağlı sarkmayı düzeltmeye yönelik estetik cerrahi girişim olduğunu söyledi.
Perineoplasti  operasyonlarının ise genellikle  vajina daraltma operasyonları ile eş zamanlı olarak yapıldığına dikkat çeken Op.Dr.Yelda Doğan , “Perine vajina girişi ile anüs arasındaki bölgeye verilen isimdir. Perineoplasti de perine bölgesinin estetik olarak düzeltilmesi operasyonudur. “ dedi.

Op.Dr.Yelda Doğan, böylesi  komplike ameliyatların her işte olduğu gibi iyi bir ekip çalışması gerektirdiğini  ifade ederek, “Bu tür ameliyatlarda  bugüne kadar çok başarılı sonuçlar aldık. Gösterdikleri çalışma için ekip arkadaşlarıma teşekkür ederim. “ dedi

23 Ocak 2019

başarılı ameliyat
Başarılı operasyonlar sürüyor

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr.Yelda Doğan,  bugün başarılı bir ameliyata daha imza attı.  Op.Dr.Yelda Doğan, ekibi ile birlikte Özel Lara Anadolu Hastanesinde  yaklaşık üç saat süren bir ameliyatta  Vajinoplasti, Perinoplasti ve Labioplasti  operasyonlarını bir arada gerçekleştirildi.

Op.Dr.Yelda Doğan, böylesi  komplike ameliyatların her işte olduğu gibi iyi bir ekip çalışması gerektirdiğini  ifade ederek, “Bu tür ameliyatlarda  bugüne kadar çok başarılı sonuçlar aldık. Gösterdikleri çalışma için ekip arkadaşlarıma teşekkür ederim. “ dedi

09 Ocak 2019

vajinoplasti

Başarılı  ameliyatlar sürüyor

Genital Estetik, Vajinoplasti, Perinoplasti, Labioplasti, Sistorektosel, Vajinal Histerektomi Operasyonlarını başarı ile  gerçekleştiren Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr.Yelda Doğan,  bugün başarılı bir ameliyata daha imza attı.

Hayal kırıklıklarına  yol açabiliyor

Bu tür operasyonlar,  tecrübe sahibi olmayan hekimler tarafından uygulandığında çeşitli sorunlara yol açtığına dikkat çeken  Op.Dr.Yelda Doğan,” Örneğin Vajinal estetik ameliyatlarında  sıklıkla ameliyatın istenilen beklentide olmaması ve dokuların asimetrik olması kişilerde hayal kırıklıklarına  yol açabiliyor. Uzun süreli depresyonlara zemin hazırlayabiliyor.”  şeklinde konuştu.

Deneyimli doktor olmak önemli

Ayrıca her ameliyatta olduğu üzere bu tür operasyonlarda da kanama ve enfeksiyon gibi komplikasyonlar olabileceği uyarısında bulunan, Op.Dr.Yelda Doğan, bu tür komplikasyonların deneyim sahibi cerrahların elinde  gerçekleştiğinde en az olarak görüldüğüne  vurgu yaptı.

Başarılı sonuçlar alıyoruz

Böylesi ameliyatların her işte olduğu gibi iyi bir ekip çalışması gerektirdiğinin altını çizen Op.Dr.Yelda Doğan,  “Zor  ve karmaşık bir operasyon  gerçekleştirdik.  Bu tür ameliyatlarda  bugüne kadar çok başarılı sonuçlar aldık. Gösterdikleri çalışma için ekip arkadaşlarıma teşekkür ederim. “ dedi.

15 Kasım 2018

başarılı kadın doğumcu

Yazar Hakkında:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir