Gebelik ve Doğum

Mutlu, huzurlu ve sevgi dolu bir evliliğiniz var. Karı – koca birbirinizle iyi vakit geçiriyorsunuz. İyi ve uyumlu bir çiftsiniz ve bu mutluluğunuzu bir bebek ile taçlandırmak istiyorsunuz. Bize başvurdunuz ve hamilelik öncesi danışmanlığımızdan faydalandınız.

Gerekli testleri yaptırdınız. Önceden var olan hastalıklarınız (diabet, yüksek tansiyon, epilepsi, astım….vs)varsa onları kontrol altına aldınız. Gebelikten üç ay önce Folik asit almaya başladınız. Beslenme sisteminizi gebelikte çok kilo almayacak şekilde düzenlediniz. Sigara ve alkol kullanıyorsanız, eşinizle birlikte bıraktınız. Düzensiz bir yaşamınız varsa düzenlediniz.

Uyku düzeniniz bozuksa düzenlediniz. Adetiniz bittikten sonra bir sonraki adete kadar eşinizle birlikte oldunuz. Adetiniz gecikti. Bulantılar başladı. Hemen bir test alıp yaptınız. Veeee işte o büyük an!!!!!! Çift çizgiiiiii!!!!!! HAMİLESİNİZ!!!!!!……. TEBRİKLER!!!!!!!

Eşinize bu mucizevi olayı en hoş şekilde haber vereceksiniz. Dünyalar onun olacak. Siz artık daha çok onun, o da artık daha çok sizin olacak. İkinizin bu dünyaya verebileceği en güzel ürün olan bebeğiniz , şu an sizin Rahminizde!!!!!.Bu gerçekten büyük bir mutluluk.

En içten iyi dileklerim,bilgim ve tecrübemle tüm hamileliğinizde gece gündüz ayırt etmeksizin Hekiminiz olarak yanınızdayım. Size bu sitede ; Gebelikle ilgili bazı bilgileri vermeye çalışacacağım.

stock-image-241627186-xl-2015

Normal Doğum

Dünyaya yeni bir hayat getireceğiniz için streslenmeyin!

Doğuracağınız bebeğinizin ışığı altında kendinize mutluluk katın. Hayatınızdaki en değerli mucivezi olay doğumunuz olacaktır unutmayın.

Ağrısız Doğum

Son dönemlerde gelişen yeni doğum yöntemlerinde bizde farkımızı yaşatıyoruz.

Kadınlarımızı korkutmadan sunduğumuz çeşitlilikler ile bütün akıllardaki sorulara cevap buluyoruz.

Sezaryen

Tetkikler sonucunda sezaryen doğumuna alınabilrsiniz. Çok normal.

Kısa süren ameliyatlar ile anne ve bebek güvenliğini hat safhada tutmaktayız. Her gerçekleşen doğumda bizler için önemlisiniz.

Gebelik Öncesi Danışma

Normal doğum, sezeryan doğum, ağrısız doğum ve bütün diğer çeşitler..

Anne adaylarına verdiğimiz detaylı bilgiler ile akıllarda oluşan sorulara cevap oluyoruz.

Gebelik Takibi

Doğumda hafta hafta sizlerleyiz.

Sistemli bir şekilde oluşturulan tetkikler ile anne adaylarına yardımcı olmaktayız. Her hafta büyüyen bebeklerin takibi bizim en büyük mutluluğumuz.

Gebelikte Beslenme

Bebeğin gelişimi için yemeğiniz önemli.

Yiyeceğiniz sağlıklı besinler ile bebeğinizin vücut ve beyin gelişimine büyük katkılar sağlayacaksınız.